Klub pro obnovu Kolínské řepařské drážky

Klub pro obnovu Kolínské řepařské drážky

Brigády


Vážení návštěvníci,
pokud byste někdo z Vás projevil zájem nám přijít občas nebo i pravidelněji vypomoci, budete u nás vítáni. Jedná se o práce všeho druhu, od sekání trávy, dřeva, práce na trati, na vozidlech až po jakékoli odborné (převážně zámečnické) práce. Samozřejmě dostanete takovou práci, na jakou budete stačit fyzicky i znalostmi. Po čase je možné i zařazení do provozu železničky.

S sebou si stačí vzít pracovní oděv a obuv, pracovní a ochranné pomůcky máme k dispozici, stejně tak i moderní zázemí (WC, sprcha, šatna, kuchyňka). V případě zájmu či nutnosti je v provozních dnech možné i ubytování ve vlastním spacáku. Scházíme se v provozní dny v sobotu a neděli (není nutno oba dva dny), mimo provozní dny pouze v sobotu.

Vzhledem k tomu, že jsme neziskové sdružení, můžeme Vám pouze nabídnout odměnu v podobě jídla, dobrého pocitu a možnosti jízdy vláčkem. Samozřejmě je možné po nějaké době zažádat i o členství v KŘD.

V případě Vašeho zájmu můžete kontaktovat přednostu železničky Tomáše Vanču. Mailovou adresu a tel. číslo naleznete v sekci "kontakty". Děkujeme Vám.